Wkładam porcję w woreczki strunowe formując z nich płaską, w miarę równą taflę.
Z racji że nie ma tu nic "robalo-pochodnego" żona puszcza mnie do kuchni, żebym pokroił sobie w kwadraciki o żądanej wielkości

- porcjuję raz w miesiącu.
A jak coś dołożę z robali to jeszcze mam całą piwnicę gdzie mogę to pokroić
Może porównam wam cenę pokarmu:
Ostatnio zamawiałem mrożonki tu:
http://www.aquamarine.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
zakupiłem artemię mrożoną i serce indycze - blister
Samo serce 3 kg kosztowało mnie 45,36 zł natomiast tu dałem 30 zł za 4 duże serca plus do tego pozostałe składniki i woreczki strunowe.
Liczę maksymalnie 15 zł dodatki, a wyszło 7 kg mixa

Więc na pewno się opłaca samemu robić - no i wiesz co dajesz
