Witam, nie wiem gdzie to wrzucic więc piszę tutaj.
Obejrzałam przed chwilą filmik na youtube z Waszych stron- Złoty potok koło Janowca i przypomniały mi się zapamiętane krajobrazy z dzieciństwa, gdy przemierzaliśmy z ojcem zapalonym turystą jurę krakowsko- częstochowską, zwiedzanie jaskiń, przeprawa promem przez rzekę Bóbr. Toż Wy tu macie raj. Tak musiał wyglądać prehistoryczny Eden! Autor filmiku, Piotr Kierzkowski nie bez powodu pokazuje Wasze tereny na różnych zagranicznych portalach wskazujac na możliwość czerpania inspiracji akwarystycznych z tych widoków.
Oceńcie sami, czy odwzorowanie tego co macie za oknem nie byłoby mistrzostwem świat i spełnieniem snu o najpiękniejszym akwarium:
http://www.youtube.com/watch?v=jWK-_kWHCe0
Pozdrawiam serdecznie, Marlena
Inspiracje
Moderatorzy: misiek1205, Graff, Opiekun_Forum
Re: Inspiracje
Witam, właśnie z tego obszaru płyneła moja inspiracja przy zakładaniu "jurajskiej kosi".. Czy rzeczywiście podołałem temu wyzwaniu?:) Według mnie troszkę tak, lecz nie każdy musi się z tym zgadzać.

